Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne to bardzo wymagająca dziedzina tłumaczeń specjalistycznych, przede wszystkim dlatego, że obejmuje wiele różnych nauk jak budownictwo, inżynierię, rolnictwo, mechatronikę i inne. Dlatego do każdego tłumaczenia technicznego, niezależnie od tego, czy to będzie tłumaczenie broszury informacyjnej, instrukcji obsługi maszyny czy pozostałych specyfikacji technicznych, jesteśmy w stanie przypisać odpowiedniego tłumacza, który ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, by rzetelnie dokonać danego tłumaczenia.

Tłumaczenie techniczne to przede wszystkim domena osób posiadających wykształcenie inżynieryjne, które mają potwierdzoną odpowiednim certyfikatem znajomość języka obcego. Często takie tłumaczenie dokonywane jest we współpracy z tłumaczem, który dodatkowo jeszcze sprawdza tekst pod kątem językowym i nanosi poprawki.

Nasze tłumaczenia – techniczne i każde inne, przechodzą specjalny proces kontroli jakości, zanim ostateczna wersja trafi do rąk klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować dokładne, bezbłędne tłumaczenie – zawsze na czas.

Zapraszamy do naszych oddziałów w miejscowościach Katowice i Gliwice.