Biuro tłumaczeń colltra

Biuro tłumaczeń colltra istnieje od 2008 roku. Jako entuzjaści języka i tłumaczeń wiemy, jak istotnym czynnikiem sukcesu w biznesie jest poprawny język. Dlatego też naszym celem jest ciągłe doskonalenie warsztatu językowego, dzięki czemu końcowy efekt naszej pracy, jakim jest przetłumaczony tekst, cechuje poprawność i czytelność.

Dbamy o język!

Dbałość o język to klucz do sukcesu Państwa firmy na polskim rynku i na rynkach światowych. Wizerunek Państwa firmy to w dużej mierze język, jakim firma się posługuje. Poprawność językowa na stronach internetowych, w korespondencji, ofertach może być kluczem do współpracy z klientem zagranicznym. Proszę nam pozwolić zająć się tym aspektem. Zapewniamy szybką obsługę, ekspresowe tłumaczenia najwyższej jakości i dyskrecję, której Państwa firma potrzebuje.

W ofercie naszego biura tłumaczeń znajdują się:

tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne tłumaczenia poświadczone tłumaczenia ustne lokalizacja korekta merytoryczna i językowa skład tekstu DTP outsourcing

Kontakt z biurem
+48 513 541 622
office@colltra.pl
Skype
collaborative.translations
Tłumaczymy dla

Opinie naszych klientów

Solidny partner w każdej sytuacji. Pełny profesjonalizm za rozsądne pieniądze.

SMS z Gliwic

Zamówione  przez nas w biurze CollTra tłumaczenia są zawsze wykonywane szybko i dostarczane w umówionym terminie, do ich jakości nie mieliśmy dotąd żadnych zastrzeżeń.

Helion z Gliwic

Bardzo dziękuję za tę ekstremalnie szybką realizację. Współpraca z Wami to nie tylko przyjemność. To również pewność realizacji zleconego zadania. Oby tak dalej!

Allcomp z Katowic

Z firmą colltra współpracujemy od 3 lat przy tłumaczeniu tekstów przeznaczonych głównie dla sektora związanego z promocją turystyki. Przez cały okres współpracy nie mieliśmy – podobnie jak nasi klienci końcowi – ani jednej krytycznej uwagi związanej z jakością tłumaczeń. Usługi realizowane są szybko, miło, profesjonalnie i za dobrą cenę. Polecamy.

Agencja Interaktywna 360 z Warszawy

Wykonanie: Actitech.pl